Pobierz aplikację
apple app store google play store

Śniadanie na Trawie_vol.1

Lato najlepiej smakuje na świeżym powietrzu!

Miejsce: Centrum Sztuki Galeria EL
Data: 05.07.2026
Godzina: 10.00 - 14.00


Zapraszamy na kolejną edycję Śniadania na Trawie – wyjątkowego spotkania, podczas którego zwalniamy tempo, łapiemy oddech i spędzamy wspólnie czas w atmosferze relaksu, sztuki i dobrej energii.

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, kocyk, ulubione przekąski i dobry humor. Czeka na Was zielona przestrzeń pełna rozmów, twórczych działań, muzyki i letniego piknikowania. 

W PROGRAMIE: 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE
„Sztuka abstrakcyjna – obrazy tworzone szklanymi kulami” Prowadzenie: Bogdan Kiliński 

KONCERT NA ŻYWO | godz. 12:00
NIETRZASK 

DŹWIĘKOUMILANIE
BETI & IGOR


Nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść i być z nami. To wydarzenie dla wszystkich, którzy lubią spotkania pod gołym niebem, twórczą energię i niespieszne celebrowanie letnich dni.
Do zobaczenia na trawie! 
Zadanie zrealizowano przy udziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.